Strony ze zleceniami Copywriter – pisanie i zarabianie

Możliwość pisania różnorodnych tekstów na strony internetowe to błogosławieństwo dla tych, którzy cieszą się umiejętnością tworzenia unikatowych tekstów, ale także dla tych, którzy nie pogardzą dodatkowym wynagrodzeniem pieniężnym.

Platformy dla copywriterów

Tworzenie tekstów zapleczowych nie musi polegać na realizowaniu zleceń, które w ogóle nie znajdują się w kręgu naszych tematycznych zainteresowań. Obecnie na rynku funkcjonuje kilka dobrze prosperujących platform dla copywriterów, którzy poza wykonywaniem płatnych zleceń, mogą także pisać teksty na dowolne tematy i wystawiać je na sprzedaż. Przykładem jest Giełda Tekstów, która umożliwia pisanie na wszystkie możliwe tematy i w dodatku nie narzuca własnej ceny za napisany artykuł.

Platformy dla copywriterów

Strony ze zleceniami – jak zarabiać?

Tym sposobem każdy autor ma możliwość samodzielnego wycenienia własnego tekstu. Oczywiście, nie należy zbyt wysoko windować, ponieważ wybór jest dosyć spory i jeżeli cena nie będzie adekwatna do ilości znaków, to przypuszczalnie klient zdecyduje się szukać dalej. Jest to jednak doskonała opcja dla osób o wszechstronnych zainteresowaniach, które z przyjemnością przelewają zgromadzoną wiedzę „na papier” i dla których napisanie kilku zdań nie wiąże się z wysiłkiem ponad ludzkie siły.

Strony ze zleceniami - jak zarabiać?

Strony ze zleceniami – giełda tekstów?

Przyjemne z pożytecznym, ponieważ Giełda to miejsce, w którym nie sposób tekstu nie sprzedać. Faktem jest, że czasami czas oczekiwania jest dłuższy niż w innych przypadkach, jednak można być absolutnie pewnym, że artykuły koniec końców znajdą zainteresowanych. Giełda Tekstów umożliwia także swoistego rodzaju awans, ponieważ już 150 tekstów wystawionych na sprzedaż, brak reklamacji w ostatnim miesiącu, a także zrealizowanie zlecenie stają się gwarancją uzyskania tytułu Super Autora, co ma realny wpływ na sprzedaż naszych tekstów.

Strony ze zleceniami dla młodych copywriterów

Każdy początkujący autor powinien zatrzymać się na tej platformie na dłuższą chwilę, ponieważ stanowi ona doskonałą trampolinę i możliwość rozwijania pasji copywriter’skiej. To świetne miejsce na doskonalenie swoich umiejętności i zarabianie dodatkowych pieniędzy.

Profesjonalna korekta i redakcja tekstów

Czy korekta i redakcja jest potrzebna?

Głównym zadaniem copywritera jest napisanie ciekawego i zaangażowanego tekstu. Nie zawsze jest to tożsame ze znajomością gramatyki ortografii i interpunkcji. Do takich zadań potrzebna jest profesjonalna redakcja i korekta tekstu. Nie ma obecnie działających platform, gdzie można takie usługi zamówić ale w socjal mediach ogłasza się dużo doświadczonych korektorów. Można ich znaleźć również na popularnych portalach ogłoszeniowych lub wyszukać firmę prowadzącą takie usługi.